header

Mikulášský turnaj 2019

Autor: holub | 20.12.2019 | 8:24

V sobotu 30. listopadu se v tenisové hale v Kunovicích uskutečnil poslední turnaj roku. Tradičního Mikulášského turnaje se zúčastnilo 22 hráčů. Vítězzem turnaje se stala dvojice Pavel Kaňovský – Jara Řezníček, která ve finále porazila pár Pavel Grebeníček – Pavel Šuranský. Na třetím místě skončila dvojice Michal Prusenovský – Miroslav Lapčík.

Pivní turnaj 2019

Autor: holub | 20.12.2019 | 8:23

Závěrečným turnajem venkovní sezóny je tradičně Pivní turnaj, který se letos uskutečnil v sobotu 12. října. Tento turnaj ve čtyřhrách je losovaný, hráči jsou tedy rozděleni do dvou výkonnostních košů a páry jsou losovány. Po dvoukolovém organizačně velmi náročném průběhu se nakonec z vítězství radovali Martinové Kaňovský a Hrňa jr.

Burčákový turnaj 2019

Autor: holub | 1.10.2019 | 11:12

V sobotu 28. září se uskutečnil na kurtech Tenisového klubu Kněžpole 18. ročník tradičního burčákového turnaje ve čtyřhře. K turnaji se přihlásilo celkem 16 párů, které se zapsaly do dvou kategorií podle zájmu a chuti zúčastněných. V  kategorii PROFI bylo deset párů rozděleno do dvou skupin, které se odehrály systémem každý s každým v zápase na jeden set, potom následovalo play-off. Kategorii HOBBY obsadilo šest dvojic, které svůj turnaj odehrály nejprve ve skupině systémem každý s každým, potom se nejlepší čtyři páry utkali ve vyřazovacích bojích o medailové pozice.

V kategorii HOBBY zvítězil pár Jan Němeček a Broňa Huňka. Na druhém místě skončili Jirka Janečka s Robertem Šopíkem, bronzovou medaili získal pár Barbora Holubová – Marek Pospíšil.

V kategorii PROFI vybojoval prvenství Petr Holub s Radimem Palčíkem, kteří ve finále porazili Martina Hrňu jr. a Lukáše Poláška. Třetí skončili jako vloni Pavel Grebeníček a Pavel Šuranský. Deváté místo, dotované zvláštní cenou prezidenta klubu, ukořistil Jan Štěpaník a Martin Hrňa sr.

Kněžpolský mix 2019

Autor: holub | 11.9.2019 | 16:46

V sobotu 26. srpna se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj ve smíšených čtyřhrách – mixech. Turnaje se zúčastnilo celkem třináct párů, které byly rozlosovány do tří skupin. Ze skupin potom dvanáct párů postoupilo do play-off, a ve vyřazovacích bojích se utkalo o vítězství.

První místo obhájili Tereza Píšťková a Tomáš Úlehla, kteří ve finále porazili Ivetu Malaskovou s Mirkem Machučou. Třetí místo získal pár Jana Moravcová a Petr Libra.

Kněžpolská sova 2019

Autor: holub | 13.7.2019 | 11:45

V sobotu 22. června se stal na kněžpolských kurtech turnaj Kněžpolská sova, která je brána jako otevřený mistrovství Kněžpole ve čtyřhrách. Turnaje se účastní dvou párů, které hrají každý den.

Vítězi a Kněžpolskými přeborníky ve čtyřhře se staly Tereza Píšťková s Tomášem Úlehlou, na druhém místě skončili Pavel Kaňovský a Pavel Šuranský, třetí Lukáš Polášek a Martin Hrňa.

Kněžpolský dvanácterák

Autor: holub | 13.7.2019 | 11:06

Turnaj se odehrál 8. 6. v odpoledních a večerních hodinách. Celkem se odehrálo 23 utkání. V základní části se podle předem stanovených klíčů sestavují různé dvojice a každý z hráčů tak získávají body do tabulky sám za sebe. V nadstavbové části turnaje, se podle umístění v tabulce utvořily stálé dvojice, které již mezi sebou sehrály klasické „play off“. Po napínavém a dramatickém finále a odnesla trofej dvojcteráka dvojice P. Grebeníček, M. Lapčík, když v kravatě breaku zdolala dvojici P. Kaňovský, J. Vyorálek. Třetí místo patřilo dvojici T. Úlehla, P. Vážan ml.

Kněžpole open singles 2019

Autor: holub | 3.6.2019 | 15:42

Otevřené mistrovství Kněžpole ve dvouhrách se uskutečnilo na tenisových kurtech v Kněžpoli v sobotu 9. června. Turnaje se zúčastnilo dvanáct hráčů, kteří se rozlosovali do tří skupin a podle výsledků ve skupinách si vybojovali pozici ve vyřazovací části. Vítězem a mistrem Kněžpole ve dvouhře za rok 2018 se stal Pavel Kaňovský, který ve finále porazil Terezu Píšťkovou. Děleném třetí místo vybojovali Josef Vyorálek a Tomáš Úlehla.

Pivní turnaj

Autor: holub | 6.11.2018 | 14:53

Závěrečným turnajem venkovní sezóny je tradičně Pivní turnaj, který se letos uskutečnil v sobotu 6. října. Tento turnaj ve čtyřhrách je losovaný, hráči jsou tedy rozděleni do dvou výkonnostních košů a páry jsou losovány. Nejšťastnější ruku při losu měla Terezka Píšťková, která si vylosovala Pepu Vyorálka a společně celý turnaj vyhráli. Na druhém místě skončil pár Lukáš Polášek – Jan Štěpaník, třetí místo získali Pavel Kaňovský s Martinem Kaňovským.

Burčákový turnaj 2018

Autor: holub | 6.11.2018 | 14:50

V sobotu 22. září se uskutečnil na kurtech Tenisového klubu Kněžpole 17. ročník tradičního burčákového turnaje ve čtyřhře. Po dvou letech nepříznivého počasí tentokrát turnaj proběhl bez deště a dokonce se několikrát ne tenis přišlo podívat i sluníčko. Sešlo celkem 14 párů, které se zapsaly do dvou kategorií podle zájmu a chuti zúčastněných. V  kategorii PROFI bylo osm páru rozděleno do dvou skupin, které se odehrály systémem každý s každým v zápase na jeden set, potom následovalo play-off. Kategorii HOBBY obsadilo šest dvojic, které svůj turnaj odehrály jednokolově každý s každým

V kategorii HOBBY zvítězil pár Pavel Michalcio a Míla Valouch. Na druhém místě skončili Lukáš Remeš a Ondra Kozelek, bronzovou medaili získal pár Jirka Janečka – Dan Erban.

V kategorii PROFI obhájili loňské prvenství Tomáš Úlehla s Pepou Vyorálkem, kteří ve finále porazili Petra Holuba a Jana Konečného. Třetí skončili Pavel Grebeníček a Pavel Šuranský.

Kněžpolský mix 2018

Autor: holub | 5.9.2018 | 19:18

V sobotu 25. srpna se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj ve smíšených čtyřhrách – mixech. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm párů, které hrály systémem každý s každým, a z výsledků vzájemných zápasů vzešel vítěz.

Vítězství obhájili Tereza Píšťková a Tomáš Úlehla, druzí skončili Pavlína a Radim Palčíkovi a třetí místo obsadil pár Iveta Malasková – Petr Libra.