header

Pivní turnaj

Autor: holub | 6.11.2018 | 14:53

Závěrečným turnajem venkovní sezóny je tradičně Pivní turnaj, který se letos uskutečnil v sobotu 6. října. Tento turnaj ve čtyřhrách je losovaný, hráči jsou tedy rozděleni do dvou výkonnostních košů a páry jsou losovány. Nejšťastnější ruku při losu měla Terezka Píšťková, která si vylosovala Pepu Vyorálka a společně celý turnaj vyhráli. Na druhém místě skončil pár Lukáš Polášek – Jan Štěpaník, třetí místo získali Pavel Kaňovský s Martinem Kaňovským.

Burčákový turnaj 2018

Autor: holub | 6.11.2018 | 14:50

V sobotu 22. září se uskutečnil na kurtech Tenisového klubu Kněžpole 17. ročník tradičního burčákového turnaje ve čtyřhře. Po dvou letech nepříznivého počasí tentokrát turnaj proběhl bez deště a dokonce se několikrát ne tenis přišlo podívat i sluníčko. Sešlo celkem 14 párů, které se zapsaly do dvou kategorií podle zájmu a chuti zúčastněných. V  kategorii PROFI bylo osm páru rozděleno do dvou skupin, které se odehrály systémem každý s každým v zápase na jeden set, potom následovalo play-off. Kategorii HOBBY obsadilo šest dvojic, které svůj turnaj odehrály jednokolově každý s každým

V kategorii HOBBY zvítězil pár Pavel Michalcio a Míla Valouch. Na druhém místě skončili Lukáš Remeš a Ondra Kozelek, bronzovou medaili získal pár Jirka Janečka – Dan Erban.

V kategorii PROFI obhájili loňské prvenství Tomáš Úlehla s Pepou Vyorálkem, kteří ve finále porazili Petra Holuba a Jana Konečného. Třetí skončili Pavel Grebeníček a Pavel Šuranský.

Kněžpolský mix 2018

Autor: holub | 5.9.2018 | 19:18

V sobotu 25. srpna se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj ve smíšených čtyřhrách – mixech. Turnaje se zúčastnilo celkem sedm párů, které hrály systémem každý s každým, a z výsledků vzájemných zápasů vzešel vítěz.

Vítězství obhájili Tereza Píšťková a Tomáš Úlehla, druzí skončili Pavlína a Radim Palčíkovi a třetí místo obsadil pár Iveta Malasková – Petr Libra.

Kněžpolská sova 2018

Autor: holub | 9.8.2018 | 10:05

 

V sobotu 30. června se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj Kněžpolská sova, který je brán jako otevřené mistrovství Kněžpole ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo sedm párů, které hrály systémem každý s každým, a z výsledků vzájemných zápasů vzešel vítěz.

 

Vítězi a Kněžpolskými přeborníky ve čtyřhře se stali Pavel Kaňovský a Michal Prusenovský, na druhém místě skončili Lukáš Polášek a Martin Hrňa, třetí Tereza Píšťková s Tomášem Úlehlou.

 

 

Kněžpole open singles 2018

Autor: holub | 19.6.2018 | 16:15

Otevřené mistrovství Kněžpole ve dvouhrách se uskutečnilo na tenisových kurtech v Kněžpoli v sobotu 9. června. Turnaje se zúčastnilo dvanáct hráčů, kteří se rozlosovali do tří skupin a podle výsledků ve skupinách si vybojovali pozici ve vyřazovací části. Vítězem a mistrem Kněžpole ve dvouhře za rok 2018 se stal Pavel Kaňovský, který ve finále porazil Terezu Píšťkovou. Děleném třetí místo vybojovali Josef Vyorálek a Tomáš Úlehla.

Mikulášský turnaj 2017

Autor: holub | 16.12.2017 | 15:47

Závěrečný turnaj sezóny, Mikulášský, se uskutečnil v sobotu 2. prosince v tenisové hale v Kunovicích. Turnaj se konal ve dvou kategoriích, v kategorii HOBBY se dostalo zvláštního ocenění Mirkovi Sedlákovi, který byl vyhlášen vítězem této kategorie. V hlavní soutěži zvítězila dvojice Pavel Grebeníček a Pavel Šuranský, kteří ve finále porazili Terku Píšťkovou s Tomášem Úlehlou. Třetí místo získal pár Michal Prusenovský – Jara Řezníček.

Součástí Mikulášského turnaje bylo již tradičně taky vyhlášení vítězů celoroční Kněžpolské tenisové ligy. Kněžpolským tenistou roku 2017 se stal Michal Prusenovský, nejlepším deblem Pavel Grebeníček – Pavel Šuranský.

Pivní turnaj

Autor: holub | 16.10.2017 | 10:50

Závěrečným turnajem venkovní sezóny je tradičně Pivní turnaj, který se letos uskutečnil v sobotu 7. října. Tento turnaj ve čtyřhrách je losovaný, hráči jsou tedy rozděleni do dvou výkonnostních košů a páry jsou losovány. Nejšťastnější ruku při losu měl Martin Kaňovský, který si přilosoval Petra Holuba a společně celý turnaj vyhráli. Na druhém místě skončil pár Tereza Píšťková – Pavel Kaňovský, třetí místo získali Bára Holubová s Tomášem Úlehlou.

Burčákový turnaj 2017

Autor: holub | 20.9.2017 | 10:03

V sobotu 16. září se uskutečnil na kurtech Tenisového klubu Kněžpole již 16. ročník tradičního burčákového turnaje ve čtyřhře. Přes nepříznivé počasí se sešlo celkem 16 párů, které se zapsaly do dvou kategorií podle zájmu a chuti zúčastněných. V  kategorii PROFI bylo deset páru rozděleno do dvou skupin, které se odehrály systémem každý s každým v zápase na jeden set, potom následovalo play-off. Kategorii HOBBY obsadilo šest dvojic, které svůj turnaj odehrály jednokolově každý s každým

V kategorii HOBBY zvítězil pár Zdenek Hubáček a Jan Štěpaník. Na druhém místě skončili Lukáš Remeš a Ondra Kozelek, bronzovou medaili získal pár Mirek Kozelek – Josef Volařík.

V kategorii PROFI zvítězili Tomáš Úlehla s Pepou Vyorálkem, kteří ve finále porazili vítěze z Kněžpolské sovy Pavla Kaňovského a Jaru Řezníčka. Třetí skončili Tereza Píšťková a Martin Hrňa.

Kněžpolský mix 2017

Autor: holub | 3.9.2017 | 11:21

V sobotu 26. srpna se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj ve smíšených čtyřhrách – mixech. Turnaje se zúčastnilo celkem osm párů, které byly rozlosovány do dvou skupin. Ze skupin potom páry podle umístění postupovaly do play-off, a v případě porážky i do play-out. Každá dvojice tedy odehrála šest zápasů.

Vítězství po roční pauze vybojovaliTereza Píšťková a Tomáš Úlehla, kteří ve finále porazili Zuzanu Brogowskou s Laďou Matyášem. V utkání o třetí místo zvítězil pár Bára Holubová a Lukáš Polášek nad dvojicí Yveta Sýkorová – Petr Holub.

Kněžpolská sova 2017

Autor: holub | 16.7.2017 | 13:48

V sobotu 24. června se uskutečnil na kněžpolských kurtech turnaj Kněžpolská sova, který je brán jako otevřené mistrovství Kněžpole ve čtyřhrách. Turnaje se zúčastnilo osm párů, které byly rozlosovány do dvou skupin, ze kterých všechny páry podle umístění postupovaly do play-off.

Vítězi a Kněžpolskými přeborníky ve čtyřhře se stali Pavel Kaňovský a Jara Řezníček, kteří ve finále porazili Terezu Píšťkovou s Tomášem Úlehlou. V utkání o třetí místo zvítězil pár Petr Hruboš – Broňa Lapčík.